Dlaczego warto nam powierzyć wykonania projektu?

Czy zastanawiasz się dlaczego właśnie nam powinieneś zaufać?
Dlaczego akurat nam warto powierzyć zadanie wykonania projektu?

Odpowiedź – najważniejszym celem jest satysfakcja klienta z otrzymanego produktu.

1

Przyjaznym system obsługi klienta

Wybierając naszą ofertę możesz liczyć w pełni na kompleksową obsługę na każdym etapie projektu. System obsługi klienta jest zintegrowany z panele administracyjnym witryny. Klient ma pełną kontrole nad trwającym projektem jak i wsparciem po jego zakończeniu.
2

10 lat doświadczenia

Znamy potrzeby i wymagania rynku stron internetowych,dlatego tworzymy projekty w oparciu o najnowsze trendy i rozwiązania techniczne.Realizacje zamówienia rozpoczynamy od dokładnego rozpoznania branży klienta, jego mocnych stron oraz konkurencji. Wdrażamy do projektów doświadczenie zdobyte podczas pracy w największych polskich firmach internetowych.
3

Bezpieczeństwo - stosujemy sprawdzone technologie i rozwiązania internetowe.

Stosujemy jeden z najszybszych a zarazem bezpiecznych i nowoczesnych rozwiązań - www.yiiframework.com. Przeprowadzamy testy bezpieczeństwa, stosujemy skanery kodu oraz inne systemy testujące witryny internetowe. Nie daj się nabrać na bezpieczny autorski CMS który tworzyła 1 osoba. Aby zwiększyć bezpieczeństwo oferujemy szyfrowanie kodu źródłowego.
4

Brak kosztów licencji.

Oferujemy wysoką jakość przy minimalnych kosztach. Nie jesteśmy od nikogo uzależnieni. Posiadamy możliwość wprowadzenia dużego zespołu wybitnych programistów i projektantów do większego przedsięwzięcia
5

Wyzwania

Nie boimy się wyzwań. Tworzymy projekty dla kilku największych firm internetowych. Podejmiemy się realizacji prostych stron oraz projektów które wymagają szerokiej wiedzy programistycznej.
6

Optymalizacja

Tworzymy wydajne i skuteczne witryny. Optymalizujemy strony pod kontem wysokiego pozycjonowania w wyszukiwarkach (SEO) oraz zgodność ze standardami W3C. Nasze oprogramowanie jest najwyższej jakości. Posiadamy wiele wbudowanych mechanizmów buforowania.
Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej wiedzy i doświadczenia.